Informativni internet portal Rume | www.grad-ruma.net

Izmena biračkih mesta u Rumi

Građani Rume koji pripadaju biračkim mestima 21 i 22 koji su do sada glasali u "Kluzu" glasaće na novim izbornim mestima.

Izmena biračkih mesta u Rumi


Tako će birači sa biračkog mesta br. 21 glasati u objektu Poletarca „Kockica“, u ulici Alekse Šantića bb, dok će birači sa biračkog mesta br. 22 glasati u Gimnaziji „Stevan Puzić“.

Izborna jedinica 21.  - Ruma XXI – Poletarac – "Kockica", Alekse Šantića bb

- Petra Kočića od br. 45 do kraja i od br. 44 do kraja (od Dušana Jerkovića do kraja)
- Mladena Stojanovića od br. 27 do kraja i od br. 32 do kraja (od Dušana Jerkovića do kraja)
- Kosovska od br. 29 do kraja i od br. 32 do kraja (od Dušana Jerkovića do kraja)
- Nikole Tesle od br. 15 do br. 51 i od br. 2 do br. 38
- Vladimira Rolovića
- Ive Andrića
- Miše Uboje

Izborna jedinica 22. - Ruma XXII – Gimnazija „Stevan Puzić“, Partizanska bb

- Železnička od br. 76 do kraja (od Marka Oreškovića do kraja)
- Industrijska
- Vlade Obradovića-Kamenog
- Rade Končara
- Alekse Dundića
- Braće Jugovića
- Miloša Obilića
- 4. jula
- Kozaračka
- Draginje Nikšić
- Železnička stanica

Podsećamo, u nedelju, 16. marta građani Srbije glasaće na parlamentarnim izborima za poslanike Skupštine Srbije, dok će Beograđani birate odbornike za Skupštinu grada.

Izborne liste kandidata za izbore za narodne poslanike u Narodnu skupštinu Republike Srbije:

1) ALEKSANDAR VUČIĆ – BUDUĆNOST U KOJU VERUJEMO – Srpska napredna stranka, Socijaldemokratska partija Srbije, Nova Srbija, Srpski pokret obnove, Pokret socijalista
2) IVICA DAČIĆ – Socijalistička partija Srbije, Partija ujedinjenih penzionera Srbije, Jedinstvena Srbija
3) Demokratska stranka Srbije – Vojislav Koštunica
4) ČEDOMIR JOVANOVIĆ – Liberalno demokratska partija, Bošnjačka demokratska zajednica Sandžaka, Socijaldemokratska unija
5) Savez vojvođanskih Mađara – Ištvan Pastor
6) SRPSKA RADIKALNA STRANKA – Dr Vojislav Šešelj
7) UJEDINjENI REGIONI SRBIJE – Mlađan Dinkić
8) SA DEMOKRATSKOM STRANKOM ZA DEMOKRATSKU SRBIJU – Demokratska stranka
9) DVERI – Boško Obradović
10) SDA Sandžaka – dr Sulejman Ugljanin
11) BORIS TADIĆ – Nova demokratska stranka – Zeleni, LSV – Nenad Čanak, Zajedno za Srbiju, VMDK, Zajedno za Vojvodinu, Demokratska levica Roma
12) TREĆA SRBIJA – ZA SVE VREDNE LjUDE
13) CRNOGORSKA PARTIJA- Josip Broz
14) LISTA NACIONALNIH ZAJEDNICA-BDZ-MPSZ-DZH-MRM-MEP-Emir Elfić
15) DOSTA JE BILO – Saša Radulović
16) KOALICIJA GRAĐANA SVIH NARODA I NARODNOSTI – RDS – SDS
17) Grupa Građana – PATRIOTSKI FRONT – Dr Borislav Pelević
18) Ruska stranka – Slobodan Nikolić
19) PARTIJA ZA DEMOKRATSKO DELOVANjE – Riza Halimi


s8

twn Are you sure that you want to switch to desktop version?